| Виробник | BIXOLON |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Максимальна ширина друку | 105,7 |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Довжина друку | max-995 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 15 - 118 мм |
| Характеристики ріббону | Ширина 30-110 мм |
| Довжина ріббона | 74 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) регульований, Відкритої кришки, Наявності ріббону, Розриву (на просвіт) |
| Пам'ять | 2 GB Flash, 8 MB SDRAM |
| Інтерфейси підключення | LPT (IEEE 1284 Паралельний порт), RS-232 (COM Послідовний порт), USB |

Принтер етикеток Bixolon SLP-T403G, 300 dpi, USB, RS-232, LPT
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: BIXOLON
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 300 dpi
- Максимальна ширина друку: 105,7
- Довжина ріббона: 74 м
- Інтерфейси підключення: LPT (IEEE 1284 Паралельний порт) , RS-232 (COM Послідовний порт) , USB
Принтер етикеток Bixolon SLP-T403G від південнокорейської компанії Bixolon - це найбільш багатофункціональна й економічна модель промислового принтера етикеток із термотрансферного друку із наявних сьогодні на ринку.
Принтер SLP-T403G ідеально підходить для виконання цілого спектра найважливіших завдань щодо забезпечення відповідності до вимог штрих-кодового маркування, включно з 2D штрих-кодами, як-от Maxicode, PDF417, QR і Data Matrix.
Скрізь, де потрібен друк складних двовимірних штрих-кодів для маркування відповідно до норм, відстеження та ідентифікації товарів і вантажів, великі міжнародні компанії віддають перевагу використанню цього принтера.
Цей простий у застосуванні й обслуговуванні принтер вимагає мінімум навчання, скорочує операційні витрати та забезпечує гнучке рішення завдяки різноманітності опцій і аксесуарів.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Bixolon SLP-T403G, 300 dpi, USB, RS-232, LPT
Email не буде опубліковано *
Оцінка