| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Мобільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal) |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 48 |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Довжина друку | max-800 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Ширина 15 - 57 мм |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Розриву (на просвіт) |
| Процесор | 32 bit ARM 400 МГц |
| Пам'ять | 128 MB SDRAM, 256 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Micro USB, RS-232 (COM Послідовний порт) |
| Акумулятор принтера | 2500 mAh |
| Особливості | LCD дисплей, Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Вбудований годинник реального часу, Готовність до роботи “з коробки”, Дисплей з LED-індикаторами та кнопками, З вбудованим відокремлювачем етикеток, Кнопки керування з індикаторами стану, Компактний корпус, Надійність у щоденному використанні, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Сертифікація ENERGY STAR®, Таймер вимкнення живлення, Швидкий старт без налаштувань |



Принтер етикеток Zebra QLn220, 203 dpi, USB, RS-232
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Мобільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal)
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 48
- Інтерфейси підключення: Bluetooth , Micro USB , RS-232 (COM Послідовний порт)
- Особливості: LCD дисплей , Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Вбудований годинник реального часу , Готовність до роботи “з коробки” , Дисплей з LED-індикаторами та кнопками , З вбудованим відокремлювачем етикеток , Кнопки керування з індикаторами стану , Компактний корпус , Надійність у щоденному використанні , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Сертифікація ENERGY STAR® , Таймер вимкнення живлення , Швидкий старт без налаштувань
Zebra QLn220 - мобільний принтер етикеток, є моделлю початкового рівня в серії портативних термопринтерів QLn (QLn320, QLn320), оскільки має можливість здійснювати друк із максимальною шириною 48 мм.
Метод друку - прямий термодрук, що означає створення тексту та графіки через вплив термоголовки на термочутливий папір етикетки або чека.
Роздільна здатність друку - 8 точок на мм, за якого можливе створення різних графічних зображень, а також лінійних і двовимірних штрих-кодів.
Завдяки 32-бітному 400 МГц ARM-процесору та збільшеному обсягу пам'яті (128 МБ SDRAM/256 МБ Flash ROM) забезпечується інтенсивна робота пристрою з можливістю створення до 3000 етикеток на добу, а також збереження у внутрішній пам'яті програм, різних форматів чеків і шрифтів, необхідних для роботи.
Дротове під'єднання до основного ПК відбувається через інтерфейси USB, RS-232, крім того, можлива додаткова комплектація бездротовими інтерфейсами Bluetooth, Wi-Fi.
Універсальні мови програмування CPCL, EPL, ZPL забезпечують синхронізацію портативного чекового принтера Zebra QLn220 з комп'ютерними системами будь-якого типу.
Вбудовані датчики чорної мітки та прозорості дають можливість працювати з різними витратними матеріалами.
Надійний літій-іонний акумулятор 7,4 В, 2450 мА·год із функцією PowerPrecision+ забезпечує чимале скорочення енерговитрат і, отже, збільшує час автономної роботи пристрою.
Найдоступніший за ціною, але водночас надійний і продуктивний мобільний принтер етикеток Zebra QLn220 отримав широку популярність у різних сферах бізнесу, де є потреба організації ефективної робочої діяльності віддалено.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra QLn220, 203 dpi, USB, RS-232
Email не буде опубліковано *
Оцінка