| Виробник | Xprinter |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal) |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 108 |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Довжина друку | max-1778 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Ширина 20 – 114 мм |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Відкритої кришки, Наявності/відсутності етикеткм, Розриву (на просвіт) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 4 MB Flash, 8 MB SDRAM |
| Інтерфейси підключення | Ethernet, USB |
| Особливості | Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: Xprinter Label Designer, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопка калібрування, Кнопки керування з індикаторами стану, Компактний корпус, Надійність у щоденному використанні, Підтримка microSD, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Просте керування однією кнопкою, Професійний рівень друку, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |

Принтер етикеток Xprinter XP-420В USB, Ethernet
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: Xprinter
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal)
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 108
- Інтерфейси підключення: Ethernet , USB
- Особливості: Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: Xprinter Label Designer , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопка калібрування , Кнопки керування з індикаторами стану , Компактний корпус , Надійність у щоденному використанні , Підтримка microSD , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Просте керування однією кнопкою , Професійний рівень друку , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Xprinter XP-420B – сучасний універсальний термопринтер для друку термоетикеток (шляхом прямого термодруку).
Дизайн XP-420B виглядає дуже елегантно, принтер має компактний корпус, при цьому вміщає великі рулони етикетки діаметром до 100 мм.
Простий в керуванні – всього одна багатофункціональна кнопка та один двоколірний індикатор.
Xprinter XP-420B стане ідеальним вибором для невеликих підприємств та індивідуальних підпиємців для маркування товару, палет, вантажів.
Окрім друку тексту та графікі, логотипів, торгових марок.
Xprinter друкує різноманітні штрих-коди (1D штрих-коди:
EAN-8, MSI, Codabar, EAN-13, Codabar, EAN-128 та інші, а також 2D двомірні штрих-коди (QR, Data Matrix, PDF417 та ін.).
Принтер чудово друкує етикетку для Нової Пошти або Укрпошти (100 х 100мм, 101 х 101 мм).
Принтер етикеток XPrinter XP-420B USB, Ethernet розрахований на використання етикеток завтовшки 0,06 мм - 0,254 мм (разом із підкладкою).
Термоголова із якістю друку 203 dpi має резерв до тридцяти кілометрів.
Для легкої інтеграції принтера в систему на місце застарілої моделі він керується мовою TSPL-EZ.
Принтер XP-420B оснащений двома найбільш поширеними інтерфейсами: USB-портом та Ethernet (LAN) портом.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Xprinter XP-420В USB, Ethernet
Email не буде опубліковано *
Оцінка