| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний, Промисловий |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 356 мм/с |
| Довжина друку | max-3988 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 203 мм, Ширина 25 -114 мм |
| Характеристики ріббону | Діаметр рулону 81,3 мм, Ширина 50-110 мм |
| Довжина ріббона | 450 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Розриву (на просвіт) регульований |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Ethernet, RS-232 (COM Послідовний порт), USB, USB-Host, Wi-Fi (опція) |
| Особливості | Авто калібрування, Автоматичне визначення розміру етикетки, Автоматичне визначення типу носія, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Вбудований годинник реального часу, Готовність до роботи “з коробки”, Дисплей з LED-індикаторами та кнопками, Кнопки керування з індикаторами стану, Кольоровий сенсорний дисплей 4.3", Металевий корпус, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість модернізації, Надійність у щоденному використанні, Підсвічування зони завантаження стрічки та ріббона, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка автономного друку з USB-флешки, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Професійний рівень друку, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |

Термотрансферний принтер Zebra ZT411; 4", 203 dpi, Serial, USB, 10/100 Ethernet, Bluetooth 4.1/MFi, USB Host, EZPL (ZT41142-T0E0000Z)
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний , Промисловий
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Довжина ріббона: 450 м
- Інтерфейси підключення: Bluetooth , Ethernet , RS-232 (COM Послідовний порт) , USB , USB-Host , Wi-Fi (опція)
- Особливості: Авто калібрування , Автоматичне визначення розміру етикетки , Автоматичне визначення типу носія , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Вбудований годинник реального часу , Готовність до роботи “з коробки” , Дисплей з LED-індикаторами та кнопками , Кнопки керування з індикаторами стану , Кольоровий сенсорний дисплей 4.3" , Металевий корпус , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість модернізації , Надійність у щоденному використанні , Підсвічування зони завантаження стрічки та ріббона , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка автономного друку з USB-флешки , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Професійний рівень друку , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Принтери ZT411 із суцільнометалевою рамою і складаними дверцятами забезпечують підвищення швидкості друку, реєстрації та під'єднання, а також додаткові розширені функції.
Безліч варіантів під'єднання, включно з новітньою Wi-Fi. ZT411 (опційно), стандартно постачається з Ethernet, USB, USB-хостом і Bluetooth 2.1.
Додайте додаткову дводіапазонну бездротову карту з підтримкою 802.11ac Wi-Fi та його новітніми протоколами безпеки, а також Bluetooth 4.1, щоб забезпечити швидке та надійне бездротове з'єднання.
Ви можете розраховувати на ZT411, щоб друкувати різні формати етикеток на різних типах носіїв.
Шлях подання з бічним завантаженням робить завантаження простішим, швидшим та інтуїтивно зрозумілішим.
Шлях до носія з колірним кодуванням вказує користувачу, як пропустити носій і стрічку через принтер, а освітлені шляхи полегшують перегляд навіть у погано освітленому середовищі.
Ці принтери сконструйовані з використанням двостулкових дверцят та призначені для використання в умовах обмеженого простору.
Інноваційні застосунки, утиліти та засоби розробки Print DNA забезпечують чудову якість друку завдяки вищій продуктивності, спрощеному віддаленому керуванню та спрощеній інтеграції.
Офіційна гарантія Zebra — 24 місяців на пристрій.
Оцініть або задайте питання по продукту Термотрансферний принтер Zebra ZT411; 4", 203 dpi, Serial, USB, 10/100 Ethernet, Bluetooth 4.1/MFi, USB Host, EZPL (ZT41142-T0E0000Z)
Email не буде опубліковано *
Оцінка
