| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal) |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 58 |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 20 - 60 мм |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Розриву (на просвіт) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth (опція), USB, USB-Host, Wi-Fi (опція) |
| Особливості | Авто калібрування, Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопки керування з індикаторами стану, Компактний корпус, Надійність у щоденному використанні, Професійний рівень друку, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |

Принтер етикеток Zebra ZD410, 203 dpi, USB, (ZD41022-D0EM00EZ)
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal)
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 58
- Інтерфейси підключення: Bluetooth (опція) , USB , USB-Host , Wi-Fi (опція)
- Особливості: Авто калібрування , Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопки керування з індикаторами стану , Компактний корпус , Надійність у щоденному використанні , Професійний рівень друку , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Надкомпактний принтер прямого термодруку ZD410 є гідною заміною популярної моделі принтера етикеток TLP 2824 (TLP2824) і забезпечує швидке та надійне друкування у найбільш тісних приміщеннях. Принтер ZD410 спроєктований для найменших робочих приміщень і дає змогу друкувати високоякісні етикетки, чеки, бирки та браслети в будь-який потрібний момент. Велика кількість можливостей підʼєднання роблять впровадження простим. ZD410 простий у використанні, експлуатації та ремонті. Це максимально підвищує час безперервної роботи принтера. ZD410 — невеликий принтер, оснащений великим робочим функціоналом. ZD410 є найбільш компактним принтером у своєму класі. Його легко помітити на найвужчому столі або полиці. ZD410 ідеальний для друку етикеток із терміном дії менш ніж один рік.
Чудовий, простий у використанні, надійний принтер для тісних приміщень
Принтер ZD410 ідеально підходить для завдань, що вимагають простого у використанні, надійного принтера для тісних приміщень. Принтер можна використовувати в багатьох ситуаціях, де потрібний друк. Одні з найбільш компактних у класі принтерів Zebra із шириною друку 2 дюйми можна поставити в найтісніше робоче приміщення і друкувати етикетки, чеки або браслети з найкращою в класі швидкістю друкування.
Простота використання
Новий, вдосконалений, призначений для користувача інтерфейс робить ZD410 простішим для використання, ніж будь-коли. Більше число покажчиків стану полегшує розпізнавання та розв'язання проблем.
Використовується для таких цілей
Ситуації використання вузьких етикеток
Маркування запасів для роздрібної торгівлі та продукції
Маркування для аптечної сфери та сфери медичного обслуговування
Друк браслетів
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra ZD410, 203 dpi, USB, (ZD41022-D0EM00EZ)
Email не буде опубліковано *
Оцінка