| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 15 - 118 мм |
| Характеристики ріббону | Ширина 30-110 мм |
| Довжина ріббона | 300 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) регульований, Розриву (на просвіт) регульований |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | USB, USB-Host |
| Особливості | Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопки керування з індикаторами стану, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість модернізації, Надійність у щоденному використанні, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Професійний рівень друку, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів |

Принтер етикеток Zebra ZD420t, 203 dpi, USB, USB-Host (ZD42042-T0E000EZ)
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Довжина ріббона: 300 м
- Інтерфейси підключення: USB , USB-Host
- Особливості: Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопки керування з індикаторами стану , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість модернізації , Надійність у щоденному використанні , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Професійний рівень друку , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів
Zebra ZD421 забезпечує нові розширені функції, які роблять його унікальним принтером.
Він включає новий більш інтуїтивний інтерфейс користувача, потужну архітектуру та бездротовий комплект для оновлення дома експлуатації.
Крім того, він оснащений новою напрямною та пристроями обробки матеріалу для друку, які значно полегшують щоденну експлуатацію.
Принтери ZD421 створені на основі принтерів Zebra попередньої серії GK, мають у своєму розпорядженні функції та можливості своїх попередників, а також забезпечують додаткові засоби.
Ця модель наступного покоління ZD421 створена з урахуванням цього цінного досвіду, покликана забезпечити розширені функції нової інтелектуальної епохи та забезпечення майбутніх гнучких можливостей.
Принтер ZD421 розроблений для використання найновіших технологій.
Цей принтер, що відрізняється інноваційною архітектурою, створений для забезпечення майбутніх потреб друку.
Якщо порівнювати з іншими моделями, його продуктивність перевищує продуктивність пристроїв серії ZD420 на 30%, а пристроїв серії GK – на 700%.
Це дозволяє вирішувати більше завдань, одночасно виконувати
Модель ZD421 можна успішно впроваджувати в парки принтерів.
Використовуйте ті самі формати етикеток та програм, які використовуються сьогодні.
Ця модель підтримує мови принтерів EPL та ZPL, а також може емулювати мови програмування, притаманні іншим маркам принтерів за допомогою інструментів Print DNA та Virtual Devices від Zebra.
Принтер ZD421 можна інтегрувати в існуючі дротові та бездротові мережі або підключити безпосередньо до будь-якого комп'ютера.
Кожен принтер ZD421 у стандартній комплектації поставляється з USB та USB-хостом, а також додатково може оснащуватися Ethernet, послідовними портами та подвійним радіомодулем зі швидким зв'язком Wi-Fi за стандартом 802.11ac та Bluetooth 4.1.
Друк із будь-якого пристрою Windows®, Android™ або iOS.
Ви можете налаштувати та запустити принтер ZD421 за допомогою спеціальної мобільної програми Zebra, яка використовує технологію Bluetooth з низьким енергоспоживанням (BLE). Торкніться мітки Print Touch (NFC), щоб зробити пару та друк.
Підтримуваний нашою операційною системою Link-OS комплект програмного забезпечення Print DNA, дозволить швидко та безпечно налаштувати та запустити ваш принтер.
Інтегроване та взаємозамінне рішення забезпечує уніфікований та безперебійний друк, а також дозволить розширювати можливості принтера у міру зміни потреб бізнесу.
Рішення PrintSecure від Zebra, що входить до комплекту Print DNA, забезпечить захист від кібератак.
Просте налаштування ваших принтерів за захищеними з'єднаннями, виявлення вразливостей, блокування несанкціонованого доступу та багато іншого.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra ZD420t, 203 dpi, USB, USB-Host (ZD42042-T0E000EZ)
Email не буде опубліковано *
Оцінка