| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Промисловий |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 356 мм/с |
| Довжина друку | max-3988 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 203 мм, Ширина 25,4 – 118 мм |
| Характеристики ріббону | Ширина 50-110 мм |
| Довжина ріббона | 450 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) регульований, Закінчення стрічки, Розриву (на просвіт) регульований |
| Процесор | ARM Cortex A7 |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Ethernet, RS-232 (COM Послідовний порт), USB, USB-Host, Wi-Fi (опція) |
| Особливості | Авто калібрування, Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Вбудований годинник реального часу, Готовність до роботи “з коробки”, Дисплей з LED-індикаторами та кнопками, Кнопки керування з індикаторами стану, Кольоровий сенсорний дисплей 4.3", Металевий корпус, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість модернізації, Надійність у щоденному використанні, Підсвічування зони завантаження стрічки та ріббона, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка автономного друку з USB-флешки, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Професійний рівень друку, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |

Принтер етикеток Zebra ZT411 300 Dpi REWIND(ZT41143-T4E0000Z)
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Промисловий
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 300 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Довжина ріббона: 450 м
- Інтерфейси підключення: Bluetooth , Ethernet , RS-232 (COM Послідовний порт) , USB , USB-Host , Wi-Fi (опція)
- Особливості: Авто калібрування , Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Вбудований годинник реального часу , Готовність до роботи “з коробки” , Дисплей з LED-індикаторами та кнопками , Кнопки керування з індикаторами стану , Кольоровий сенсорний дисплей 4.3" , Металевий корпус , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість модернізації , Надійність у щоденному використанні , Підсвічування зони завантаження стрічки та ріббона , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка автономного друку з USB-флешки , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Професійний рівень друку , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Принтер Zebra ZT411 із суцільнометалевою рамою і складаними дверцятами забезпечує підвищенну швидкість друку, реєстрації та під'єднання, а також додаткові розширені функції.
Принтер ZT411 забезпечує високу гнучкість у підключеннях. має кольоровий вбудований дисплей діагоналлю 10,9 см, що спрощує управління та налаштування пристрою.
З підтримкою інтерфейсів Bluetooth, Ethernet, RJ-45 та RS-232.
Його компактні розміри (ширина 269 мм, глибина 495 мм, висота 324 мм) дозволяють легко знайти йому місце на вашому робочому столі.
Безліч варіантів під'єднання, включно з новітньою Wi-Fi. ZT411 (опційно), стандартно постачається з Ethernet, USB, USB-хостом і Bluetooth 2.1.
Додайте додаткову дводіапазонну бездротову карту з підтримкою 802.11ac Wi-Fi та його новітніми протоколами безпеки, а також Bluetooth 4.1, щоб забезпечити швидке та надійне бездротове з'єднання.
Ви можете розраховувати на ZT411, щоб друкувати різні формати етикеток на різних типах носіїв.
З бічним завантаженням робить завантаження простішим, швидшим та інтуїтивно зрозумілішим.
Шлях до носія з колірним кодуванням вказує користувачу, як пропустити носій і стрічку через принтер, а освітлені шляхи полегшують перегляд навіть у погано освітленому середовищі.
Принтери ZT411 сконструйовані з використанням двостулкових дверцят та призначені для використання в умовах обмеженого простору.
Інноваційні застосунки, утиліти та засоби розробки Print DNA забезпечують чудову якість друку завдяки вищій продуктивності, спрощеному віддаленому керуванню та спрощеній інтеграції.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra ZT411 300 Dpi REWIND(ZT41143-T4E0000Z)
Email не буде опубліковано *
Оцінка