| Виробник | HPRT |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 108 |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Довжина друку | max-1200 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою, Термопапір |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 20 – 118 мм |
| Довжина ріббона | 300 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) регульований, Закінчення стрічки, Наявності ріббону, Розриву (на просвіт) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 16 MB Flash, 32 MB SDRAM |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth (опція), Ethernet, RS-232 (COM Послідовний порт), USB |
| Особливості | Авто калібрування, Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: HPRT Label Designer, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопка калібрування, Кнопки керування з індикаторами стану, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість модернізації, Надійність у щоденному використанні, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Просте керування однією кнопкою, Професійний рівень друку, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |








Принтер термотрансферний HPRT HT300, 203 dpi, USB, Ethernet, RS232
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: HPRT
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 108
- Довжина ріббона: 300 м
- Інтерфейси підключення: Bluetooth (опція) , Ethernet , RS-232 (COM Послідовний порт) , USB
- Особливості: Авто калібрування , Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: HPRT Label Designer , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопка калібрування , Кнопки керування з індикаторами стану , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість модернізації , Надійність у щоденному використанні , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Просте керування однією кнопкою , Професійний рівень друку , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Принтер друку етикеток HPRT HT300 працює за термотрансферною технологією. Термотрансферний друк вимагає більших витрат на витратні матеріали, ніж простий термодрук.
Однак перевага термотрансферних етикеток полягає в їхній довговічності.
Етикетки, надруковані на термопринтері, втрачають зображення через кілька місяців, дуже чутливі до сонця й теплих предметів, яскравого освітлення.
Етикетки на термопринтері підходять для тимчасових етикеток і наклейок.
Термопринтер HPRT HT300 має дуже потужні характеристики, швидкість друку вдалося збільшити до 127 мм за секунду, роздільна здатність друку становить 203 пікселі на дюйм - це майже роздільна здатність якісного типографського відбитка.
Принтер HPRT HT300 для друку штрих-кодів має велику внутрішню пам'ять, яку можна збільшувати за допомогою встановлення зовнішніх носіїв.
Принтер обладнаний безліччю інтерфейсних портів, завдяки яким приєднується до комп'ютера, ваг електронних, касового апарату й інших пристроїв торгового обладнання.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер термотрансферний HPRT HT300, 203 dpi, USB, Ethernet, RS232
Email не буде опубліковано *
Оцінка

