| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal) |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 57 |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 15 – 60 мм |
| Характеристики ріббону | Ширина 33-58 мм |
| Довжина ріббона | 74 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) регульований, Розриву (на просвіт) регульований |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, USB, USB-Host, Wi-Fi |
| Особливості | Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Вбудований годинник реального часу, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопки керування з індикаторами стану, Компактний корпус, Можливість модернізації, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидкий доступ до механізмів |




Термотрансферний принтер Zebra ZD411, 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW,EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal)
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 57
- Довжина ріббона: 74 м
- Інтерфейси підключення: Bluetooth , USB , USB-Host , Wi-Fi
- Особливості: Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Вбудований годинник реального часу , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопки керування з індикаторами стану , Компактний корпус , Можливість модернізації , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидкий доступ до механізмів
Принтер етикеток Zebra ZD411
Успіх вашого підприємства залежить від надійних рішень друку. Вам необхідна розширена функціональність, засоби захисту, технології наступного покоління та можливості керування, які дадуть вам змогу виконувати вашу роботу швидше та легше. Впоратися з усіма завданнями друку вам допоможуть настільні принтери Zebra ZD411 з шириною друку 2 дюйми.
Побудовані на новій архітектурі, що забезпечує розширені можливості, та оснащені ексклюзивними програмними інструментами Print DNA, ці принтери мають потужну обчислювальну платформу та забезпечують просте налаштування, експлуатацію та обслуговування. Заміна матеріалів для друку здійснюється швидко за рахунок нової конструкції принтера.
Ви зможете розширювати можливості ваших принтерів, інтегрувавши нові функції прямо на місці експлуатації. За допомогою додатково пропонованого комплекту принтер можна наділити рішенням для бездротового підключення. Створені на базі серії ZD400, що відмінно зарекомендувала себе, нові принтери будуть бездоганно працювати багато років.
Оцініть або задайте питання по продукту Термотрансферний принтер Zebra ZD411, 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, 802.11ac, BT4, ROW,EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Email не буде опубліковано *
Оцінка