| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Мобільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal) |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 115 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 57 мм, Ширина 50 - 112 мм |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Відкритої кришки, Закінчення стрічки, Розриву (на просвіт) |
| Процесор | 32 bit ARM 400 МГц |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Micro USB, Wi-Fi |
| Акумулятор принтера | 6800 mAh |
| Особливості | Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Дисплей з LED-індикаторами та кнопками, Кнопки керування з індикаторами стану, Надійність у щоденному використанні, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Сертифікація ENERGY STAR®, Таймер вимкнення живлення |





Мобільний принтер Zebra ZQ630; 802.11AC / BT4.x, Linered platen, 0.75" core
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Мобільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal)
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Інтерфейси підключення: Bluetooth , Micro USB , Wi-Fi
- Особливості: Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Дисплей з LED-індикаторами та кнопками , Кнопки керування з індикаторами стану , Надійність у щоденному використанні , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Сертифікація ENERGY STAR® , Таймер вимкнення живлення
Мобільний принтер чеків-етикеток Zebra ZQ630 (з відокремлювачем) призначений для використання в торгівлі і на складах, цей принтер стане ідеальним рішенням для швидкого друку етикеток і чеків на ходу.
Принтер має вражаючу роздільну здатність 203 dpi і здатний працювати в широкому діапазоні температур від -20°C до +50°C.
Завдяки вбудованому зарядному пристрою та потужному акумулятору, ви зможете з легкістю друкувати до 115 мм на секунду, що значно підвищить вашу продуктивність.
Технологія термодруку забезпечує чіткість та яскравість ваших етикеток і чеків.
Zebra ZQ630 підтримує широкий спектр штрих-кодів, включаючи 1D та 2D формати, що робить його універсальним помічником у будь-якому бізнесі.
Завдяки простому налаштуванню та управлінню, ви зможете без проблем інтегрувати його до вашої системи.
Захист принтера ZQ630 від пилу та вологи за стандартом IP54 гарантує його надійність у будь-яких умовах, а стійкість до падінь з висоти до 1,52 м робить його незамінним у середовищах з високими вимогами до міцності обладнання.
Легкий у використанні та оснащений сучасними технологіями, Zebra ZQ630 підходить для роботи з пристроями на базі Apple iOS, Android та Windows Mobile.
Бездротові можливості, що включають Bluetooth 4.2 та Wi-Fi, забезпечать вам максимальну мобільність і ефективність.
Придбати Zebra ZQ630 – означає підняти ваш бізнес на новий рівень!
З цим принтером ви зможете швидко та якісно обслуговувати клієнтів, що, безумовно, вплине на вашу репутацію та прибуток.
Не втрачай можливість – обирай надійність та інновації з Zebra!
Оцініть або задайте питання по продукту Мобільний принтер Zebra ZQ630; 802.11AC / BT4.x, Linered platen, 0.75" core
Email не буде опубліковано *
Оцінка