| Виробник | GODEX |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 108 |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Довжина друку | max-1727 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 25 - 118 мм |
| Характеристики ріббону | Ширина 50-110 мм |
| Довжина ріббона | 300 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) регульований, Розриву (на просвіт) регульований |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 16 MB SDRAM, 8 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Особливості | Авто калібрування, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: GoDEX GoLabel, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопки керування з індикаторами стану, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Надійність у щоденному використанні, Підтримка великого рулону ріббону (до 300 м), Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Просте керування однією кнопкою, Професійний рівень друку, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |





Принтер етикеток Godex EZ120, 203 dpi, USB
Основні характеристики
- Виробник: GODEX
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 108
- Довжина ріббона: 300 м
- Інтерфейси підключення: USB
- Особливості: Авто калібрування , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: GoDEX GoLabel , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопки керування з індикаторами стану , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Надійність у щоденному використанні , Підтримка великого рулону ріббону (до 300 м) , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Просте керування однією кнопкою , Професійний рівень друку , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Godex EZ120 - термотрансферний принтер нового покоління. Інноваційна розробка відомого виробника відноситься до категорії настільних принтерів, що забезпечують швидкісний і якісний друк етикеток.
В роботі пристрою можуть використовуватися ріббони, довжина яких сягає 300 метрів.
Доступний за ціною принтер Godex EZ120 - ідеальне рішення для підприємств із середнім добовим обсягом друковваної етикетки - 5000 штук.
Завдяки наявності рухомого датчика принтер етикеток Godex EZ120 може друкувати відразу в кілька рядів.
Функціонально в пристрої передбачено наявність відразу двох програм обробки етикеток Bartender і GoLabel.
Термо- і термотрансферний друк з пристроєм даної моделі відрізняється високою якістю.
Ширина друку може варіюватися від 25 до 108 мм.
Легкість керування принтером і можливість його підключення до інших комп'ютерних пристроїв забезпечується за рахунок наявності USB інтерфейсу.
Крім рухомого датчика в апараті є датчик чорної мітки.
Додатково до принтера Godex EZ120 можна встановити намотчик і відсікач готових етикеток.
Це дозволить полегшити роботу оператора і прискорити виробничий процес.
Принтер Godex EZ120 оснащений 32-бітовим RISC-процесором.
Об'єм внутрішньої пам'яті становить 16 Мб, зовнішньої - 8 Мб.
Друкуючи зі швидкістю 102 мм в секунду і дозволом в 203 dpi,
Ви зможете робити різні види етикеток, що використовуються для маркування товарів, документації та ін.
Офіційна гарантія від виробника Godex — 36 місяців на пристрій.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Godex EZ120, 203 dpi, USB
Email не буде опубліковано *
Оцінка

