| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 20 - 108 мм |
| Характеристики ріббону | Діаметр рулону 35 мм, Ширина 40-110 мм |
| Довжина ріббона | 74 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Розриву (на просвіт) |
| Пам'ять | 4 MB Flash, 8 MB SDRAM |
| Інтерфейси підключення | Ethernet, LPT (IEEE 1284 Паралельний порт), RS-232 (COM Послідовний порт), USB |
| Особливості | Авто калібрування, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопка калібрування, Кнопки керування з індикаторами стану, Компактний корпус, Модульна конструкція, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість роботи у приміщеннях з високою вологістю, Надійність у щоденному використанні, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Просте керування однією кнопкою, Професійний рівень друку, Сертифікація ENERGY STAR®, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |


Принтер етикеток Zebra GX430T, 300 dpi, USB, Serial, Ethernet
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 300 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Довжина ріббона: 74 м
- Інтерфейси підключення: Ethernet , LPT (IEEE 1284 Паралельний порт) , RS-232 (COM Послідовний порт) , USB
- Особливості: Авто калібрування , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопка калібрування , Кнопки керування з індикаторами стану , Компактний корпус , Модульна конструкція , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість роботи у приміщеннях з високою вологістю , Надійність у щоденному використанні , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Просте керування однією кнопкою , Професійний рівень друку , Сертифікація ENERGY STAR® , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Настільні принтери серії GK Zebra об'єднують надійність друку з високою швидкістю і можливість управління по мережі.
Завдяки своєму простому у використанні дизайну вдосконалені принтери Zebra дозволяють підвищити ефективність роботи.
Принтер Zebra GK420, який лідирує по продажах у всьому світі, перевіреною конструкцією і високою надійністю.
Принтери Zebra GK420 є кращим вибором для різноманітних завдань розподіленого друку середніх обсягів для формування тексту, штрих-кодів і малюнків високої якості.
Модель Zebra GK420 забезпечує зв'язок через інтерфейс USB, а також паралельний і послідовний інтерфейси, а також простоту оновлення за допомогою мов програмування ZPL і EPL.
Інтуїтивний дизайн принтерів Zebra GK420 об'єднує функції трьох інтерфейсів зв'язку та додаткову можливість 10/100 Ethernet, а також спільно використовує мови програмування EPL2 і ZPL II і Юнікод для забезпечення простої і ефективної інтеграції.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra GX430T, 300 dpi, USB, Serial, Ethernet
Email не буде опубліковано *
Оцінка