| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 15 - 108 мм |
| Характеристики ріббону | Ширина 30-110 мм |
| Довжина ріббона | 74 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Розриву (на просвіт) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 4 MB Flash, 8 MB SDRAM |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth (опція), Ethernet, RS-232 (COM Послідовний порт), USB, Wi-Fi (опція) |
| Особливості | Авто калібрування, Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Компактний корпус, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість модернізації, Надійність у щоденному використанні, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка великого рулону ріббону (до 300 м), Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Просте керування однією кнопкою, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |

Принтер етикеток Zebra GX430t; 300dpi, EU та UK Cords, EPL2, ZPL II, USB, Serial, Centronics Parallel
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 300 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Довжина ріббона: 74 м
- Інтерфейси підключення: Bluetooth (опція) , Ethernet , RS-232 (COM Послідовний порт) , USB , Wi-Fi (опція)
- Особливості: Авто калібрування , Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Компактний корпус , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість модернізації , Надійність у щоденному використанні , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка великого рулону ріббону (до 300 м) , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Просте керування однією кнопкою , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Принтер етикеток Zebra GX430t (300dpi) (GX43-102520-000) пропонує вам не тільки універсальність методів друку, але і підвищену якість друку 300 dpi G-серія – високопродуктивні принтери початкового класу Zebra переглянула стандарти швидкості друку для принтерів початкового класу та збільшила її до 152 мм/с, що дозволяє новинці претендувати на статус найбільш швидкісних принтерів початкового класу.
Всі принтери нової серії будуть обладнані потужним 32-розрядним процесором для швидкої обробки інформації та виведення її на друк.
G-серія – багатофункціональні принтери.
Широкий вибір моделей серії GX і GK дозволити підібрати модель для вирішення найрізноманітніших завдань маркування на підприємствах різних галузей G-серія – простота обслуговування та використання нової серії настільних принтерів Zebra використовувала механізм OpenAccess, який значно спрощує процес завантаження фарбувальної стрічки.
Тепер ви потратите набагато менше години на звичні процедури.
Ви також легко зможете самостійно замінити друкарську головку або вал, витративши на це менше години, ніж раніше.
G-серія – стильний, сучасний, інноваційний
Новий стильний дизайн відразу впадає в очі і викликає непідробний інтерес перевірити наскільки ж гарні ці термопринтери насправді.
Темно-сірий пластик, плавні лінії, точність пропорцій, все говорити про те, що перед нами принтер етикеток нового покоління.
Наявність дисплея у термопринтерів GX-покоління ще одне тому доказ.
При цьому принтери не втратили своїх головних переваг – якості і надійності.
G-серія – широкий вибір способів підключення до ПК
Завдяки багатому вибору конфігурацій термопринтерів з необхідним комплектом інтерфейсів (RS232, Parallel, USB), користувач без праці зможе підключити принтер етикеток до ПК.
Як опціональних можливостей вперше доступний бездротовий протокол Bluetooth – раніше він використовувався тільки у мобільних термопринтерах, а також WiFi стандартів 802.1 b/ 802.1 g, у тому числі внутрішня мережева карта для підключення та управління принтером етикеток по мережі.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra GX430t; 300dpi, EU та UK Cords, EPL2, ZPL II, USB, Serial, Centronics Parallel
Email не буде опубліковано *
Оцінка