| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 15 - 118 мм |
| Характеристики ріббону | Ширина 30-110 мм |
| Довжина ріббона | 300 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) регульований, Розриву (на просвіт) регульований |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, BTLE, Ethernet, USB, USB-Host |
| Особливості | Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопки керування з індикаторами стану, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість модернізації, Можливість роботи у приміщеннях з високою вологістю, Надійність у щоденному використанні, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Професійний рівень друку, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів |

Принтер етикеток Zebra ZD420,t 203 dpi, USB, USB Host, BTLE, Modular Connectivity (ZD42042-T0EE00EZ)
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Довжина ріббона: 300 м
- Інтерфейси підключення: Bluetooth , BTLE , Ethernet , USB , USB-Host
- Особливості: Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопки керування з індикаторами стану , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість модернізації , Можливість роботи у приміщеннях з високою вологістю , Надійність у щоденному використанні , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Професійний рівень друку , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів
Zebra ZD420T – настільний принтер для друку етикеток.
Рекомендується для використання на складах, в логістичних компаніях, виробничих цехах, де необхідно друкувати до 4 тис. етикеток на день.
Основна сфера застосування - друк ТТН для логістичних компаній та служб доставки (Друк ТТН Нової Пошти, ТТН Укрпошти)
Специфіка принтера етикеток Zebra ZD420
- Можливість використання фарбувальної стрічки - ріббона на основі воску (Wax Ribbon), смоли (Resin Ribbon) та їх суміші (Wax/Resin Ribbon) лише у термотрансферної модифікації.
- Мова керування та програмування принтером (ZPL або EPL) вибирається автоматично
- Принтер Zebra ZD420 друкує етикетки шириною від 30мм до 108 мм та довжиною від 20мм до 99см
- У принтері є флеш-пам'ять, яку можна використовувати для зберігання дизайну етикеток та шрифтів
Система самодіагностики та захисту принтера сповіщає про перегрів термоголовки за допомогою індикатора на передній панелі.
Переваги принтера етикеток Zebra ZD420
- Підключається до комп'ютера за допомогою інтерфейсів USB або Ethernet, залежно від моделі.
- Сумісний з усіма популярними операційними системами: Windows (XP, 7, Vista, 8, 10, 11), Windows Server (2003, 2008, 2012, 2016, 2022), macOS, Linux.
- У комплекті з принтером йдуть програми Zebra Setup Utilities та Zebra Designer для встановлення драйверів, налаштування та дизайну етикеток на операційній системі Windows. Ви завжди можете завантажити актуальні версії програм у нас на сайті у розділі Файли/Завантаження.
Конструкція корпусу OpenAccess дозволяє виконувати швидку заміну рулону етикеток. Інтуїтивно зрозуміле управління реалізоване за допомогою лише однієї багатофункціональної кнопки.
Офіційна гарантія Zebra — 36 місяців на пристрій.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra ZD420, 203 dpi, USB, USB Host, BTLE, Modular Connectivity (ZD42042-T0EE00EZ)
Email не буде опубліковано *
Оцінка
