| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний, Промисловий |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 |
| Швидкість друку | 356 мм/с |
| Довжина друку | max-3988 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 203 мм, Ширина 25 -114 мм |
| Характеристики ріббону | Діаметр рулону 81,3 мм, Ширина 50-110 мм |
| Довжина ріббона | 450 м |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Розриву (на просвіт) регульований |
| Процесор | ARM Cortex A7 |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Ethernet, RS-232 (COM Послідовний порт), USB, USB-Host, Wi-Fi |
| Особливості | Авто калібрування, Автоматичне визначення розміру етикетки, Автоматичне визначення типу носія, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Вбудований годинник реального часу, Готовність до роботи “з коробки”, Дисплей з LED-індикаторами та кнопками, Кнопки керування з індикаторами стану, Кольоровий сенсорний дисплей 4.3", Металевий корпус, Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках, Можливість модернізації, Надійність у щоденному використанні, Підсвічування зони завантаження стрічки та ріббона, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка автономного друку з USB-флешки, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Професійний рівень друку, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |

Термотрансферний принтер Zebra ZT411; 4", 203 dpi, Euro and UK cord, Serial, USB, 10/100 Ethernet, Bluetooth 4.2/MFi, USB Host, Wireless 802.11 AC Car
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний , Промисловий
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 104
- Довжина ріббона: 450 м
- Інтерфейси підключення: Bluetooth , Ethernet , RS-232 (COM Послідовний порт) , USB , USB-Host , Wi-Fi
- Особливості: Авто калібрування , Автоматичне визначення розміру етикетки , Автоматичне визначення типу носія , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Вбудований годинник реального часу , Готовність до роботи “з коробки” , Дисплей з LED-індикаторами та кнопками , Кнопки керування з індикаторами стану , Кольоровий сенсорний дисплей 4.3" , Металевий корпус , Можливість друку на тканинних, нейлонових, поліпропіленових стрічках , Можливість модернізації , Надійність у щоденному використанні , Підсвічування зони завантаження стрічки та ріббона , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка автономного друку з USB-флешки , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Професійний рівень друку , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Принтери ZT411 із суцільнометалевою рамою і складаними дверцятами забезпечують підвищення швидкості друку, реєстрації та під'єднання, а також додаткові розширені функції.
Ви можете розраховувати на ZT411, щоб друкувати різні формати етикеток на різних типах носіїв.
Безліч варіантів під'єднання, включно з новітньою Wi-Fi. 802.11ac, Ethernet, USB, USB-хостом і Bluetooth 2.1.
Шлях до носія з колірним кодуванням вказує користувачу, як пропустити носій і стрічку через принтер, а освітлені шляхи полегшують перегляд навіть у погано освітленому середовищі, завантаженням робить завантаження простішим, швидшим та інтуїтивно зрозумілішим.
Ці принтери сконструйовані з використанням двостулкових дверцят та призначені для використання в умовах обмеженого простору.
Інноваційні застосунки, утиліти та засоби розробки Print DNA забезпечують чудову якість друку завдяки вищій продуктивності, спрощеному віддаленому керуванню та спрощеній інтеграції.
Оцініть або задайте питання по продукту Термотрансферний принтер Zebra ZT411; 4", 203 dpi, Euro and UK cord, Serial, USB, 10/100 Ethernet, Bluetooth 4.2/MFi, USB Host, Wireless 802.11 AC Car
Email не буде опубліковано *
Оцінка