| Виробник | ZEBRA |
| Тип принтера | Настільний |
| Тип друку | Прямий термо друк (Direct Thermal), Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 56 |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Довжина друку | max-991 мм |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з проміжком, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Діаметр рулону до 127 мм, Ширина 25,4 - 60 мм |
| Характеристики ріббону | Діаметр рулону 35 мм, Ширина 44-57 мм |
| Датчики | Відбиваючий (чорна мітка) , Відкритої кришки, Розриву (на просвіт) |
| Процесор | 32 bit ARM 400 МГц |
| Пам'ять | 4 МB SDRAM, 8 MB Flash |
| Інтерфейси підключення | RS-232 (COM Послідовний порт), USB |
| Особливості | Авто калібрування, Автоматичне визначення розміру етикетки, Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials, Віконце контролю наявності стрічки, Готовність до роботи “з коробки”, Кнопки керування з індикаторами стану, Компактний корпус, Механізм з литого алюмінію, Надійність у щоденному використанні, Підтримка Print DNA та Link-OS, Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів, Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках, Сертифікація ENERGY STAR®, Статусні LED-індикатори, Швидка заміна термоголови, Швидкий доступ до механізмів, Швидкий старт без налаштувань |

Принтер етикеток Zebra TLP2824 Plus (282P-101120-000) RS-232, USB, роздільна здатність - 203 DPI
Попереднє замовлення
Основні характеристики
- Виробник: ZEBRA
- Тип принтера: Настільний
- Тип друку: Прямий термо друк (Direct Thermal) , Термотрансферний друк (Thermal Transfer) з ріббоном
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Максимальна ширина друку: 56
- Інтерфейси підключення: RS-232 (COM Послідовний порт) , USB
- Особливості: Авто калібрування , Автоматичне визначення розміру етикетки , Безкоштовне ПЗ для друку етикеток: ZebraDesigner Essentials , Віконце контролю наявності стрічки , Готовність до роботи “з коробки” , Кнопки керування з індикаторами стану , Компактний корпус , Механізм з литого алюмінію , Надійність у щоденному використанні , Підтримка Print DNA та Link-OS , Підтримка друку логотипів, графіки, QR-кодів , Підтримка друку на етикетках, браслетах, бірках , Сертифікація ENERGY STAR® , Статусні LED-індикатори , Швидка заміна термоголови , Швидкий доступ до механізмів , Швидкий старт без налаштувань
Принтер етикеток Zebra TLP2824 Plus (282P-101120-000) - принтер етикеток ідеальний для друку на термотрансферних етикеток шириною до 60 мм з графікою; текстами; штрих-кодами в офісних умовах. Zebra ТLP2824 займає зовсім небагато місця при розмірах 135 х 178 х 241 мм.
Принтер етикеток Zebra TLP2824 Plus забезпечують друк етикеток зі швидкістю 102 мм/сек і роздільною здатністю друку 203 dpi.
Відмінними особливістю принтера етикеток Zebra TLP2824 Plus (282P-101120-000); є потужний 32-bit RISC процесор і наявність двох мов програмування EPL2 і ZPL.
Тип етикеток: паперові; синтетичні.
Оцініть або задайте питання по продукту Принтер етикеток Zebra TLP2824 Plus (282P-101120-000) RS-232, USB, роздільна здатність - 203 DPI
Email не буде опубліковано *
Оцінка